Моят блог в Blog.bg
Постинги в блога от 13.05.2026 г.
13.05 08:26 -
Защо Българинът държи на лева
Причината за това е проста
Той е приет като държавно разплащателно средство от хора, които са проливали кръвта си за България с песен- "Да стане левът наш Балкански" А не е обикновен лев( лъв) Балкански, Български лъв е!
Свързан е и с Лев...
Той е приет като държавно разплащателно средство от хора, които са проливали кръвта си за България с песен- "Да стане левът наш Балкански" А не е обикновен лев( лъв) Балкански, Български лъв е!
Свързан е и с Лев...
Търсене
За този блог

Гласове: 122893