Постинг
05.03.2025 21:35 -
Политическа шарения, нашенска
Добре ми е известно, че в политиката у нас след десант са нахълтали масово парашутисти!
Целта им е да завземат разни, важни институции в страната!
А върхът на сладоледа, много сладък и вкусен е, да се докопаш до някое посолство в чужбина!
Сутринта една такава амбасадорка ме постави в едно странно положение- да се смея ли , да плача ли?
Тя е добре известна с поведението си по време на преврат в съседна държава
Без коментар в това направление
Но в сутрешно предаване, което не гледах, привлече вниманието ми неин израз-""води политика"? Помислих, че грешно съм чул! Въпросната амбасадорка не го е казала!
Но повторението не закъсня!
Политиката не е добиче, да се води! Тя се провежда! Висша форма на държавническа дейност е!
Дипломат не е наясно с политиката, що за дейност е?
Е, не е за чудене! На какви ли не чудесии сме станали свидетели и през последните 35 години!
На нова серия Велики географски открития, например!
Защото много Магелановци се юрнаха по света!
И откритията не закъсняха
От чудати по- чудати?
Вечер, след новините има предаване с политическа насоченост! Вече умишлено застанах пред екрана, с очакване на нова пикантерия
И тя не закъсня! Във вечерните новини!
Не се постарах да запомня политолога И при друг резултатът щеше да е същият!
Това не бе анализ, а силно течение, от което можеш да се простудиш!
Взе да ни убеждана в победата на оня президент, как му беше името?
Че доставките щели да бъдат възобновени? И победата му в кърпа вързана
Сега, тук има две възможности
Или ни смята за идиоти, или той е идиот?
По- вероятно е първото!
Още в началото обявиха, че войната е прокси!
Че въпросният президент е само инструмент в нея! Нищо повече!
Че войната реално е между Русия и САЩ!
Затова американският президент каза, че е нямало да я допусне, ако е бил президент и може да я спре бързо!
Защото това зависи само от него и от другата страна!
Достатъчно е, те да се разберат!
Затова не му трябват други навлеци, особено пък инструмента, да му дават акъл при вземане на решение, зависещо от него
И затова срита президента с тениската, да си ходи!
Така де, той иска да прекрати войната, този ще го навива да му налива пари? За да воювал?
Ами, ако му стиска, да продължава, но без него!
И да не се мъчи да му казва, какво да прави!
Извод:
В политиката всичко е възможно! Изненади- също!
Но според логиката, нещата са така подредени!
Целта им е да завземат разни, важни институции в страната!
А върхът на сладоледа, много сладък и вкусен е, да се докопаш до някое посолство в чужбина!
Сутринта една такава амбасадорка ме постави в едно странно положение- да се смея ли , да плача ли?
Тя е добре известна с поведението си по време на преврат в съседна държава
Без коментар в това направление
Но в сутрешно предаване, което не гледах, привлече вниманието ми неин израз-""води политика"? Помислих, че грешно съм чул! Въпросната амбасадорка не го е казала!
Но повторението не закъсня!
Политиката не е добиче, да се води! Тя се провежда! Висша форма на държавническа дейност е!
Дипломат не е наясно с политиката, що за дейност е?
Е, не е за чудене! На какви ли не чудесии сме станали свидетели и през последните 35 години!
На нова серия Велики географски открития, например!
Защото много Магелановци се юрнаха по света!
И откритията не закъсняха
От чудати по- чудати?
Вечер, след новините има предаване с политическа насоченост! Вече умишлено застанах пред екрана, с очакване на нова пикантерия
И тя не закъсня! Във вечерните новини!
Не се постарах да запомня политолога И при друг резултатът щеше да е същият!
Това не бе анализ, а силно течение, от което можеш да се простудиш!
Взе да ни убеждана в победата на оня президент, как му беше името?
Че доставките щели да бъдат възобновени? И победата му в кърпа вързана
Сега, тук има две възможности
Или ни смята за идиоти, или той е идиот?
По- вероятно е първото!
Още в началото обявиха, че войната е прокси!
Че въпросният президент е само инструмент в нея! Нищо повече!
Че войната реално е между Русия и САЩ!
Затова американският президент каза, че е нямало да я допусне, ако е бил президент и може да я спре бързо!
Защото това зависи само от него и от другата страна!
Достатъчно е, те да се разберат!
Затова не му трябват други навлеци, особено пък инструмента, да му дават акъл при вземане на решение, зависещо от него
И затова срита президента с тениската, да си ходи!
Така де, той иска да прекрати войната, този ще го навива да му налива пари? За да воювал?
Ами, ако му стиска, да продължава, но без него!
И да не се мъчи да му казва, какво да прави!
Извод:
В политиката всичко е възможно! Изненади- също!
Но според логиката, нещата са така подредени!
Тагове:
Следващ постинг
Предишен постинг
Не бих пуснал нормално подобен коментар
Но той поставя в много смешно положение автора му!
Тръмп бил ибрикчия на Путин, инструментът на войната проси пари от ибрикчията на Путин, за да води война срещу..... Путин?
Да влезе Бранислав Нушич!
И за да се затвори кръгът, такива като авторът на коментара се възхищават от назначения да проси! За да води война за мир? И такива, като описаните в началото на постинга! Чакащи да докопат нещо, не друго!
Само идиот може да води война, при положение, че мирът може да се договори И явно е договорен!
При това, тя няма да е симулативна като тази, а Световна!
цитирайНо той поставя в много смешно положение автора му!
Тръмп бил ибрикчия на Путин, инструментът на войната проси пари от ибрикчията на Путин, за да води война срещу..... Путин?
Да влезе Бранислав Нушич!
И за да се затвори кръгът, такива като авторът на коментара се възхищават от назначения да проси! За да води война за мир? И такива, като описаните в началото на постинга! Чакащи да докопат нещо, не друго!
Само идиот може да води война, при положение, че мирът може да се договори И явно е договорен!
При това, тя няма да е симулативна като тази, а Световна!
nara написа:
Тръмп е жалък ибрикчия на путлер, затова всички путиноиди му ближат мутрата.
Тъкмо се наканя да пиша за някоя изтърсена по телевизора глупост като теб, и ме затрупат още десетина и забравя за нея. После забравя за другите и така нататъка.
цитирайkvg55 написа:
Тъкмо се наканя да пиша за някоя изтърсена по телевизора глупост като теб, и ме затрупат още десетина и забравя за нея. После забравя за другите и така нататъка.
Вероятно и аз щях да забравя!
Но произвеждащите ги , като че ли се бяха наговорили?
Е, убедиха ме, да не ги подмина! Все пак човешко е , да се греши, но това е прекалено!!
Русия била заплаха за Европа?
И това го казва гарантът на Минските споразумения?
Които били ,според подопечния му, хвърчащи листи хартия!
За печелене на време, за да се въоръжат! За да воюват за " мир"?
Демек, излъгали са ответната страна, като лъжливи цигани!
Сега не и вярвали?
Виж ти, честните лъжливи цигани не вярвали на излъганите?
Че кой пък вярва на лъжливи цигани?
В областта на истината справедливо е фамилията му да е Микрон!
Иска трета световна война, това се крие зад " искреността" му
Кой вярва на лъжлив гарант?
цитирайИ това го казва гарантът на Минските споразумения?
Които били ,според подопечния му, хвърчащи листи хартия!
За печелене на време, за да се въоръжат! За да воюват за " мир"?
Демек, излъгали са ответната страна, като лъжливи цигани!
Сега не и вярвали?
Виж ти, честните лъжливи цигани не вярвали на излъганите?
Че кой пък вярва на лъжливи цигани?
В областта на истината справедливо е фамилията му да е Микрон!
Иска трета световна война, това се крие зад " искреността" му
Кой вярва на лъжлив гарант?
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 122893
